Home
O mnie
Coaching
Tutoring
Szkolenia
Kontakt
Partnerzy

     
 
     
  Szkolenia  
  W ramach doradztwa i mentoringu prowadzę szkolenia indywidualnie i dla grup.  
  Zakres  
-
budowanie wizerunku zawodowego - dla kadry zarządzającej, także dla osób rozpoczynających ścieżkę rozwoju zawodowego  
-
autoprezentacja - dla pracowników różnych specjalności  
-
wystąpienia publiczne - m.in. radzenie sobie ze stresem, profesjonalne przygotowanie prezentacji, komunikacja werbalna i komunikacja niewerbalna - jak mnie widzą, jak mnie słyszą?  
-
budowanie i wzmacnianie adekwatnej samooceny w życiu osobistym i zawodowym  
-
budowanie pozytywnej komunikacji i nawiązywania relacji z dziećmi i młodzieżą  
-
wprowadzanie elementów coachingu w pracy zawodowej i życiu osobistym - m.ni. komunikacja i relacje (nieocenianie, wsparcie ,towarzyszenie), a także zwrócenie uwagi na elementy Zen coachingu, Tao coachingu, psychologii humanistycznej, psychologii pozytywnej i mindfulness.  
-
prowadzanie elementów tutoringu w pracy zawodowej - dla nauczycieli  
-
pomoc w planowaniu i realizacji elementów awansu zawodowego nauczycieli  
-
superwizje dla coachów, tutorów, nauczycieli  
  Wystąpienia publiczne, autoprezentacje, dbanie o wizerunek - są ważnym, jeśli nie najważniejszym obecnie elementem w pracy każdego z nas.  
  Dobrze się zaprezentować w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej, na zebraniu pracowników, na zebraniu z pracownikami (szef, pracownik), w rozmowie z szefem, prowadzenie szkoleń dla osób dorosłych - oto wyzwanie (!!!), które warto potraktować poważnie i się porządnie przygotować, gdyż improwizacja może nas drogo kosztować, np. nie przyjęciem w trakcie rekrutacji do pracy, niezadowoleniem szefa po naszej prezentacji lub frustracją ludzi przed którymi wystąpiliśmy.  
  Wieloletnie doświadczenie jako trenera, edukatora, osoby z 20-letnim stażem na różnych stanowiskach kierowniczych (dyrektor szkoły, krajowy kierownik doradców metodycznych, trener występujący na konferencjach i szkoleniach) i związane z tym wystąpienia publiczne, konieczność nieustannej autoprezentacji i zbudowanie własnego wizerunku, daje mi możliwość wspierania ludzi rozpoczynających tą drogę. Wiem ile trzeba przejść (jako dziecko byłam introwertykiem), jak to zrobić najefektywniej i przyjemnie.  
  Zapraszam do pracy nad sobą!